اخبار

حضور شرکت بهسازان صبا در نمایشگاه IPH2023

مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی با همکاری انجمن گردشگری سلامت استان تهران و انجمنهای بین المللی بیمارستانها، دومین همایش و نمایشگاه بین المللی بیمارستانها و مراکز درمانی (IPH2023) را از تاریخ 25 لغایت 27 تیرماه 1402 در محل مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما تهران برگزار نمود.

این رویداد با هدف معرفی ظرفیتها و ایجاد هم افزاییهای بین المللی جهت به اشتراک گذاری تجارب و آشنایی با آخرین دستاوردها، راهکارها و فناوریها و همچنین توسعه همکاری های بین المللی در حوزه گردشگری درمانی برگزار گردید.

 

شرکت عمران و معماری بهسازان صبا نمایندگی رسمی کفپوش های وینیل بیمارستانی Polyflor انگلستان در ایران ، به عنوان تنها شرکت تخصصی در حوزه ی طراحی و بازسازی بیمارستان در دومین همایش IPH2023  با ارائه جدید ترین دستاورد های خود در حوزه ی طراحی و بازسازی بیمارستان و همچنین رونمایی از محصولات جدید کفپوش های انتی باکتریال بیمارستانی ، اطاق عمل ، و کفپوش های لوکس اداری و تجاری  حضور یافت .

 

نمایشگاه IPH2023

 

همچنین شرکت عمران و معماری بهسازان صبا در حاشیه این نمایشگاه در پنل تخصصی طراحی و زیر ساخت های مراکز درمانی ارائه ایی با موضوع تاثیر طراحی فضاهای درمانی در نتایج بالینی و به روز ترین ترند های طراحی  جهان در خدمت علاقه مندان به این پنل تخصصی بود .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *